5bc406b5-d9ed-412e-9eb1-5e53b84ea41b
داستان از جایی شروع شد که

من تنها ۱۹ سال سن داشتم و تمام عشق و علاقه من زبان انگلیسی بودبا هزار ذوق و شوق وارد رشته زبان انگلیسی در شهرمون شدم و تو مدت کوتاهی در یکی از کانون های زبان شهرمون مشغول به تدریس شدم.من خیلی بچه ها را دوست داشتم عاشقشون بودم و شدم معلم زبان کودکان.

همان عشق و علاقه باعث شد که فکر کنم و به دنبال راهی برای پیشرفت تو حوزه کاریم باشم و از اینکه میدیدم خیلی از دوستان هم نسل من علی رغم اینکه زبان را از دوران دبستان شروع کردند ولی الان نمی‌تونند حتی چند دقیقه به زبان انگلیسی روان صحبت کنند.

قصدم از یادآوری موضوع ، این است که بگویم نمی‌توانی هیچ بهانه‌ای برای موفق نشدن داشته باشی و می‌توانی هر وضعیتی را به نفع خود تغییر دهی، همان‌گونه که من آن وضعیت را در کمتر از ۱۰ سال به‌طور بنیادین برای کودکان نسل جدید تغییر دادم.

الآن هم یکی از بزگترین مراکز زبان کودک کشور را دارم

خودم را مثال باغبانی ‌می‌بینم که نه‌تنها سالها راه و روش زیرک‌ترین باغبان‌ها که تناورترین درختان را از دل یک بذر کوچک به وجود آورده‌اند را بررسی نموده، بلکه خودش نیز بذرهای زیادی را تبدیل به درختان تناور و پرثمر نموده است. درختانی که آن‌قدر قد کشیده‌اند که علف‌ هرز برایشان بی‌معنی است زیرا سایه هاشان آن‌قدر زیاد شده که هیچ علف هرزی در کنارشان دوام نمی‌آورد

دلیل این اتفاق هم روشن است.

من نه‌تنها چندین سال از زندگی‌ام را صرف تحقیقات در متدهای زبان اموزی کودکان در سراسر جهان کرده‌ام بلکه آن‌ها را به عمل درآورده‌ام و در زمینه پرورش هزاران کودک دوزبانه موفق بوده‌ام.

و‌خود دارای فرزندی دوزبانه در سن شش سالگی هستم

ازاین‌روی من و مجموعه همکارانم در چند سال اخیر به کودکان زیادی کمک کرده‌ایم تا به زبان دوم مسلط شوند.

اما توقف در کار ما نبوده و حرکت به جلوی ما همواره ادامه داشته است. چنانچه علاوه بر کارهای فوق توانسته‌ایم گام‌های جدیدی را در راستای تعالی دوزبانگی و رشد کشور عزیزمان ایران برداریم.

آکادمی نخبه پروری و پرورش کودک دوزبانه خانم بیابانی

 در راستای پرورش کودکانی دوزبانه و چندزبانه با قدرت خلاقیت و ذهنی بالا تاسیس شده است. هدف اکادمی، ایجاد بستری مناسب در آموزش غیرمستقیم و غنی سازی محیط و شبیه سازی محیط طبیعی می باشد که کودک با جذب از محیط بدون نیاز به ترجمه به سبک زبان مادری، زبان دوم و سوم را فرا گیرد. در این متد‌فرزند دلبندتان بدون نیاز به هیچ مربی و کتابی و بدون فراموشی زبان رو فرا خواهد گرفت. کودک دلبندتان در طول ۳ سال به زبان انگلیسی مسلط خواهدشد .

درباره مهدیه بیابانی
biabany.ir
مهدیه بیابانی
  • کارآفرین و موسس متفاوت ترین اکادمی دوزبانه
  • مدرس دوره های دوزبانگی و مشاوره حوزه کودک
  • مادر یک کودک دوزبانه
  • دارای مدرک ارشد زبان انگلیسی
  • سابقه ۱۳ سال تدریس
  • تخصصی حوزه خردسالان

مهدیه بیابانی

مدرس و بنیان گذار

محمد جواد شریفی

بنیانگذار و مدیر فروش

محمد قربانی

ادیتور و تدوینگر آکادمی

خانم بید‌انجیری

کارشناس تحلیل محتوای کودکان

زهرا طاهرنژاد

مشاور و پشتیان لاین دوم

خانم آسترکی

کارشناس فروش و مشاور آکادمی

خانم حظیره نیا

کارشناس فروش و روانشناس آکادمی

خانم دهقان

کارشناس فروش و مشاور آکادمی

خانم برادران

مدرس زبان

خانم موج کار

کارشناس تبلیغات آکادمی

خانم حظیره نیا

کارشناس فروش و روانشناس آکادمی

خانم حظیره نیا

کارشناس فروش و روانشناس آکادمی