فول پکیج سه تا هفت سال دخترانه

بدون امتیاز 0 رای

فول پکیج سه تا هفت سال دخترونه شامل محتوای سریالی خیلی جذاب با تم کاملا دخترونه هست و برای کل پروسه سه سال کافیست.

3,650,000 2,500,000 تومان

پکیج سه تا هفت سال دخترانه

بدون امتیاز 0 رای
این پکیج برای کودکان  سه تا هفت سال مناسب که شامل کارتون های دخترونه جذاب هست و برای یکسال کودکان کافیست.
2,000,000 1,290,000 تومان

فول پکیج سه تا هفت سال پسرانه

بدون امتیاز 0 رای
این فول پکیج مناسب کودکان سه تا هفت سال تهیه شده که شامل کارتون های سریالی با تم پسرونه هست و برای کل پروسه سه سال کافیست.
3,650,000 2,500,000 تومان

پکیج سه تا هفت سال پسرانه

بدون امتیاز 0 رای
این پکیج برای کودکان  سه تا هفت سال مناسب، که شامل کارتون های سریالی جذاب پسرونه  هست و برای یکسال کودکان کافیست.
2,000,000 1,290,000 تومان

پکیج سه تا هفت سال پسرانه (مرحله دوم)

بدون امتیاز 0 رای
این پکیج برای کودکان سه تا هفت سال که یکسال از دوره را گذرانده باشند مناسب هست.کارتون های این پکیج سریالی با تم پسرونه هست و برای یکسال کودکان کافیست.
2,000,000 1,290,000 تومان

پکیج سه تا هفت سال دخترانه (مرحله دوم)

بدون امتیاز 0 رای
این پکیج برای کودکان سه تا هفت سال که یکسال از دوره را گذرانده باشند مناسب هست.کارتون های این پکیج سریالی و با تم دخترونه هست و برای یکسال کودکان کافیست.
2,000,000 1,290,000 تومان

*توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی یک ضرورت برای کودکان آینده است*

متخصصین آکادمی دوزبانه مهدیه بیابانی علاوه بر آماده سازی محتوای تصویری دوزبانگی برای کودکان شما کاربرگ ها، اپلیکیشن ها و داستان های صوتی و تصویری هماهنگ با کارتون ها را در اختیار شما قرار میدهند.

معرفی دوره

کودکان 3 تا 7 سال علایق و سلایق متفاوتی دارند و همینطور سن بسیار مهم و فوق العاده ای برای آموزش انواع مفاهیم و موضوعات و علوم مختلف. اگر از این سنین بهترین استفاده رو داشته باشین در آینده یک کودک نابغه خواهید داشت.

زبان انگلیسی یکی از اولین و اصلی ترین علومی است که می توانید برای کودک پیش ببرید. آکادمی خانم بیابانی کارتون های متنوع و طبقه بندی شده را به همراه سایر محتواهای آموزشی بر اساس سن و سلیقه ی کودک در قالب دو پکیج دخترانه یا پسرانه در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید با استفاده از این پکیج طی بازه ی 3 سال به تسلط کامل زبان انگلیسی برسند.

سر فصل‌ها

  • کارتون های کاملا سریالی و مکالمه محور جهت تقویت مهارت شنیداری ، درک مطلب و امکان مکالمه ی روان و اصولی که در دو دسته قرار گرفته 1- محتوای دخترانه که شخصیت ها و داستان هایی را در بر میگیرد که متناسب با سلیقه و روحیات آنها جمع آوری شده مانند : sofia , strawberry و … 2- محتواهای پر هیجان و شخصیت های جذاب پسرانه که با توجه به روحیات و هیجانات آنها در اختیار شما قرار میگیرد مانند : 44cats , trash truck و …
  • داستان های صوتی و تصویری گیرا و جذاب برای کودکان با دامنه واژگان و مفاهیم متنوع
  • کاربرگ ها ، PDFهایی شامل رنگ آمیزی و ماسک ها و عروسک های انگشتی که کودکان می توانند با استفاده از آنها شخصیت پردازی و داستان پردازی کنند.

نحوه‌ی آموزش

کودک شما با قرار گرفتن در محیط غنی شده با محتواهای سریالی ، به تدریج درک زبانی پیدا خواهند کرد و میتوانند مثل یک فرد انگلیسی زبان شروع به صحبت کنند. آموزش صرفا مکالمه محور و توجه به اینکه آموزش حروف الفبا برای کودکان زیر 8 سال ممنوع می باشد.

نحوه‌ی استفاده

کارتون ها به ترتیب پارت هایی که قرار گرفته شده روزانه حداقل 2 و حداکثر 4 ساعت پخش شود و از سایر محتواها مطابق راهنمای استفاده برای کودک پخش کنید.

مزایای دوره

  • آموزش بدون اصرار و اجبار و کلاس های آموزشی
  • استفاده از مجموعه هایی که برای کودک جذابیت دارد
  • باعث افزایش اعتماد به نفس در جمع دوستانش می شود.
  • کمترین مشکل فراموشی را دارند.

سوالات متداول

+اگر فرزند من به کارتون ها علاقه مند نبود یا اگر کارتون هارو تماشا نکرد چه باید بکنم؟

-کارتون هایی برای شما در نظر گرفته می شود که مناسب سن و جنسیت کودک عزیزتان باشد. در نتیجه مجموعه ها جذابیت کافی را خواهند داشت و اگر فرزند شما علاقه مند به مجموعه ای نباشدباتوجه به توضیحات شما،مشاورین ما شمارا راهنمایی میکنند.

+زمان های که فرزندمون به انگلیسی صحبت میکنن و چیزی رو از ما درخواست میکنن اما ما متوجه نمیشیم چکار کنیم؟

-فقط کافیه سکوت کنید یا بهشون بگین نمیدونم یا حواسش رو پرت کنید و از ترجمه و معنی پرهیز کنید.

+چرا نباید محتوا های فارسی رو در طول روز تماشا کنن!؟
-ورودی زبان فارسی در اطراف کودک بسیار غنی هست پس برای اینکه کودک بتونه سریع تر زبان دوم رو‌فرا بگیره بهتره ورودی های فارسی رو‌کم کنیم و زبان انگلیسی رو جایگزین کنیم.
 

کارتون ها

این پکیج شامل کارتون های موزیکال و سریالی جذاب و شاد هست که برای کودکان دو تا سه سال طبقه بندی شده.

کاربرگ ها

کاربرگ ها هماهنگ با کارتون ها در فایل های pdf و جهت ایجاد تعامل بالاتر با شخصیت های کارتونی و ایجاد محیطی شاد و سرگرم کننده برای کودک شما در نظر گرفته شده اند.

اپلیکیشن های مناسب دوزبانگی

با استفاده از اپلیکیشن های معروف و محبوب جهان در راستای آموزش زبان کودکان، شما میتوانید لهجه و تلفظ صحیح کلمات را در کنار محیط تعاملی در اختیار فرزندتون قرار بدید.

داستان های صوتی و تصویری

داستان ها هم با کارتون ها هماهنگ اند، کتاب داستان ‌های مصور با رنگ‌های شاد بسیار کمک کننده هستند. کودک با نگاه کردن به تصاویر، می‌تواند موضوع داستان را حدس بزند و بفهمد.بنابراین داستان های صوتی و تصویری هم تاثیر بسزایی در دوزبانه شدن کودکان دارند.

پشتیبانی و مشاوره کاملا رایگان

محتوای فول پکیج در قالب فلش 64 گیگ و محتوای پکیج vip درقالب فلش 32 گیگ دراختیار شما قرار می گیرد و همچنین فلش و محتوای پکیج گارانتی مادام العمر دارد.

تمام قواعد و روش های استفاده از پکیج در قالب بروشور و ویدیوی راهنمای استفاده در پکیج شما قرار گرفته است.

برای دریافت مشاوره و نمونه ی محتوا ها به صورت کاملا رایگان نام ، سن کودک و شماره ی تماستون رو وارد کنید ، مشاورین ما در کوتاه ترین زمان با شما در ارتباط خواهند بود

(چنانچه تمایل به دریافت پکیج کودک دو زبانه دارید، می‌توانید درباره این دوره نیز اطلاعات کسب کنید)